Stredná odborná škola drevárska, Filinského 7, Spišská Nová Ves

Prihlásenie

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Vladimír Jančík JAN Riaditeľ
 
 
Ing. Katarína Benkovičová BEN Zástupkyňa
katarina33@gmail.com
 
 
Ing. Vladimír Záborský ZAB Zástupca
 
 
Mgr. art. Tomáš Cetera CET Učiteľ
TOMAS.CETERA@gmail.com
 
 
Ján Cziránka CZI Majster
 
 
Ing. Hana Čekovská ČEK Triedna učiteľka: I.B
hanacekovska@gmail.com
 
 
Mgr. art. Michal Daňko DAŇ Učiteľ
 
 
RNDr. Mária Drozdová STU Učiteľka
maria.stuhlakova@gmail.com
 
 
Anton Dulík DUL Učiteľ
tono60@centrum.sk
 
 
Mgr. Žaneta Dvorská DVO Učiteľka
 
 
Ing. Iveta Frniaková FRN Triedna učiteľka: II.E
ifrniakova@gmail.com
 
 
Mgr. Jozef Grega GRE Učiteľ
 
 
Mgr. Petra Hurajová HUR Učiteľka
hurajova.petra@gmail.com
 
 
PaedDr. Mariana Jančíková JAČ Učiteľka
 
 
Mgr. Lenka Janečková JAE Triedna učiteľka: IV.E
ljaneckova@gmail.com
 
 
Bc. Ján Kačmarík KAC Majster
 
 
Ing. Branislav Kašprák KAŠ Triedny učiteľ: III.E
kasprakb@gmail.com
 
 
Mgr. Viera Kesselová KES Triedna učiteľka: IV.D
kesselova@gmail.com
 
 
Ing. arch. Albert Klein KLE Učiteľ
smhf.klein@gmail.com
 
 
Akad. soch. Otto Korkoš KOR Učiteľ
korkosotto@gmail.com
 
 
PaedDr. Jana Košická KOŠ Triedna učiteľka: III.A
kosickajana@gmail.com
 
 
Mgr. Dagmar Králová KRA Triedna učiteľka: I.E
dasakral@gmail.com
 
 
Ing. Patrik Kreš KRE Majster
Triedny učiteľ: III.C
 
 
Mgr. Monika Krullová KRU Triedna učiteľka: II.D
monika_krullova@post.sk
 
 
Ing. Natália Kurianová KUR Triedna učiteľka: II.B
 
 
Ing. Iveta Kušnyérová KUŠ Učiteľka
ivkusnyer@gmail.com
 
 
Ing. Rudolf Lengvarský LEN Majster
Triedny učiteľ: II.C
rudolf.lengvarsky@gmail.com
 
 
Mgr. Darina Maričáková MAR Učiteľka
darina.maricakova@gmail.com
 
 
Peter Mecko MEC Majster
 
 
Mgr. Drahomíra Meliorisová MEL Učiteľka
d.meli@post.sk
 
 
Ing. arch. Jana Naščáková NAŠ Učiteľka
jananascakova@gmail.com
 
 
Ing. Michal Orinin ORI Učiteľ
orinin.michal@gmail.com
 
 
Mgr. art. Romana Palková PAL Učiteľka
 
 
Miloš Pavol PAO Majster
 
 
Mgr. Jana Pavolová PAV Učiteľka
pavolova.jana@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Pirníková PIR Triedna učiteľka: IV.B
maria.pirnikova@gmail.com
 
 
Mgr. Nikola Podolinská POD Triedna učiteľka: I.A
nikolapodolinska@gmail.com
 
 
Ing. Helena Poklembová POK Triedna učiteľka: I.D
hpoklembov@gmail.com
 
 
Viliam Púček PUČ Učiteľ
 
 
Ing. Daniel Roth ROT Učiteľ
 
 
Ján Rumančík RUM Majster
 
 
Mgr. Peter Smik SMI Majster
Triedny učiteľ: III.F
 
 
Mgr. art. Pavol Sova SOV Učiteľ
PALO.SOVA@gmail.com
 
 
Ing. Emília Stuľáková STU Majsterka
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Dušan Škovran ŠKO Majster
skovran.dusan@gmail.com
 
 
PaedDr. Stanislav Šveda ŠVE Triedny učiteľ: III.B
 
 
PaedDr. Daniela Tkáčová, PhD. TKA Triedna učiteľka: II.A
tkacova.daniela@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslav Tomaščík TOM Učiteľ
jaroslav.tomascik@tuke.sk
 
 
Ing. Martin Varga VAG Triedny učiteľ: IV.C
martin-varga@centrum.sk
 
 
PaedDr. Miroslava Vartovníková VAR Triedna učiteľka: IV.A
miruskasch@azet.sk
 
 
Ing. Miroslava Weagová WEA Učiteľka
 
 
Mgr. Ján Zajac ZAJ Triedny učiteľ: III.D
zajacjano@azet.sk
 
 
Ing. Peter Zekucia ZEK Učiteľ
zekucia@gmail.com

© aScAgenda 2017.0.1056 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 24.07.2017