• Národný projekt: Duálne vzdelávanie a zvýšenie atraktivity a kvality OVP

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.
    www.minedu.skwww.esf.gov.sk

Projekt: Modernou praktickou prípravou k zamestnanosti

Projekt prispeje k zlepšeniu kvality života a zabezpečí udržateľné poskytovanie verejných služieb s dopadom na vyvážený a udržateľný územný rozvoj, hospodársku, územnú a sociálnu súdržnosť regiónov, miest a obcí. Predstavuje intervenciu regionálneho a miestneho charakteru, ktorý prispeje k posilneniu kvality života a regionálnej konkurencieschopnosti, s dopadom na vyvážený územný rozvoj. Projekt zabezpečí efektívne investovanie do systému vzdelávania a odbornej prípravy na všetkých úrovniach.
    Viac informácií o projekte: Modernou praktickou prípravou k zamestnanosti
  • Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy.
  • Partneri

Ďakujeme našim partnerom za spoluprácu.

• Stredná odborná škola drevárska, Filinského 7, Spišská Nová Ves
        • sosd@sosdsnv.sk